Всеукраїнський флешмоб «Відкрий серце - подаруй тварині дім»

БФ "Щаслива лапа" запрошує всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнському флешмобі «Відкрий серце - подаруй тварині дім», присвяченого Міжнародному дню безпритульних тварин 19 серпня.

Мета флешмобу – прояв підтримки гуманного ставлення до тварин, привернення уваги суспільства до питання "усиновлення тварин з притулків".

Для участі у флешмобі необхідно:

1. Намалювати разом з дітьми крейдою на асфальті (будинок + малюнок серця + малюнок кота або/та собаки).
  2. Сфотографувати або зняти коротке відео дітей з дорослими (за бажанням) на тлі цього малюнку. Фото має бути чітким, щоб на ньому було добре видно створений малюнок.
  3. Викласти фото або відео в будь-якій соціальній мережі (facebook, instagram тощо). У публікації вказати назву флешмобу "Відкрий серце - подаруй тварині дім" та додати хештеги #happypaw #bioetika #візьмизпритулку.